עבודה זמניתסטודנטים מסיימים את הסמסטר ועכשיו נשאלת השאלה מה עושים? חלקכם יטוסו לחו"ל ויפרקו את כל הלחץ שמלווה את תקופת המבחנים המייגעת וחלקכם יעדיפו לנצל את הזמן הפנוי שלכם לעבודה. כולנו רוצים כמובן לאגור קצת כסף בתקופת החופש כדי לא להיות לחוצים בלימודים ולא לדאוג מאיפה לגייס את הכסף לשכר הדירה.
הבעיה היא שרובכם מחפשים עבודה לתווך קצר או בשמה השני עבודה זמנית. החדשות הטובות הם שעולם הדרושים מספק לכם מגון רחב של אפשרויות לעבודה זמנית בפרויקטים מעניינם או עבודות שונות.יש הרבה צדדים חיוביים ואפילו כיפים לבוא למקום עבודה שלא צריך לדאוג לחוזים מסודרים ולהיות אובר נחמדים לכולם. כמובן שתמיד רצוי לשמור על יחסים טובים כי מי יודע? אולי יום אחד תרצו להמשיך לעבוד באותו מקום במשרה מלאה.ברור שתמיד טוב להוסיף עוד עבודות שיוכלו לשדרג את הניסיון התעסוקתי בקורות החיים שלכם.

מי אמר טיימינג?

עבודה זמנית מתאימה במקרים מיוחדים.אותם מקרים בודדים בחיים כשאתם נמצאים בתקופת לימודים או לפני שאתם מתחילים את התואר השני ואז שעבודה זמנית היא הפתרון הכי מתאים בשבילכם. אם נרשמתם לתואר ראשון ונשארו לכם 3 חודשים עד לתחילת הלימודים,להתחיל עבודה קבועה יכול להיות בעייתי בשבילכם. עם כל הלחץ שמתלווה לסטודנט בשנה א בתואר ראשון קשה מאוד להתמודד אם צריך גם לדאוג לדינאמיקה בעבודה חדשה. עבודה זמנית תתאים לנו בדיוק בזמן הספציפי הזה כדי שנאסוף כסף לפני שנת הלימודים החדשה. לרוב גם בתקופות כאלו אנחנו מחפשים את עצמנו בתחום המקצועי. גם אם כבר יש לנו תואר לא תמיד אנחנו מוכנים לבחור מתוך האופציות שעומדות בפנינו. לפעמים אנחנו צריכים זמן לחשוב ואנחנו נרצה עבודה שלא לוקחת מאיתנו אנרגיות מיותרות עד שנחליט לאן אנו מכוונים. אנחנו נכנס לעבודה במוטיבציה מוגברת כי מראש אנחנו יודעים שאנחנו לא תקועים שם לנצח ואנחנו רק מנסים כיוונים חדשים בחיים ומי יודע אולי זה גם יתאים לנו בהמשך. כמובן צריך להבין שיכול להיות שתתקשרו למקום העבודה החדש שלכם מאוד, תפגינו ביצועים מעולים ואפילו תרצו להישאר אבל עדיין יבקשו מכם לעזוב כי מראש הזמן שלכם היה קצוב.כנראה שהעובד שאתם יושבים לו על המשבצת חזר מתקופה בחו"ל או ש הפרויקט שאליו נשכרתם לעבוד הסתיים. תמיד תדעו שהשוק מלא בהצעות עבודה לסטודנטים שיתנו לכם את האופציה ללמוד ולהתפתח.

מחפשים עובדים זמניים

אז איפה לחפש עבודה זמנית? עבודה בצוות הפקה של סרט או סדרת טלוויזיה תמיד תספק חוויות לכל החיים . יש הרבה מפיקות בכירות שהתחילו את הקריירה כעבודה זמנית בתור נערת מים. עבודה בהכנה לקראת כנס תיתן לכם ידע וניסיון נוסף בארגון וזה מעולה לשדרוג קורות חיים, יש ירידים כגון יריד האוכל או תערוכות המוניות למיניהם שישמח לתת לכם את העבודה. אתם תשמחו להכיר אנשים חדשים ותחומים שתמיד עניינו אתכם אבל לא הייתה לכם את האפשרות לחקור אותם. כמובן יש עבודת קיץ בקייטנה,עבודה שמאוד מדברת לסטודנטים שהיו בצופים. באתרי דרושים השונים תוכלו למצוא את המשרות שמתאימות לכם. אז קחו את העבודה הזמנית שהכי מתאימה לכם ותשתמשו בה לקרש קפיצה אל העולם הגדול.בהצלחה.

עבודה זמנית - מידע שימושי

גולשים שקראו על "עבודה זמנית" התעניינו גם ב:

לימודי משפטים, לימודי אנגלית.

המלצות קריאה:

ללא.

מקורות מידע נוספים:

דרושים.

חיפושים פופולאריים:

"לימודים","הצעות לימודים","לימודים בישראל".

תוכן עניינים 

  

קורסי העשרה ופנאי

 • לימודי שייט
  לימודי שייט
  יש קורסים שלא תרצו לפספס - לימודי שייט, הדרך הקלה להפיג מתחים בתקופת הלימודים...
 • לימודי תזונה
  לימודי תזונה
  מזון בריא הוא לא רק דרך חיים, אלא מקצוע לכל דבר...

מוסדות מומלצים

 • הטכניון
 • אוניברסיטת תל אביב
 • אוניברסיטת חיפה
/

מאמרים מומלצים

צור קשר

שם
טלפון
דוא"ל
אתר
מהות הפניה
הערות
שאלות